İade ve İptal Koşulları


İADE ŞARTLARI

Müşteri memnuniyeti politikamız çerçevesinde hizmet vermeye çalıştığımız bu sitede karşılaştığınız herhangi bir problemde sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz aşağıdaki hususlara uyulmasına bağlıdır;


1.Satılan ürünün iade edilebilmesi için müşterinin siparişi kendisine teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmesi gerekir. Kargo paketinde ya da ambalajında herhangi bir bozulma durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmalıdır. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne kargo sırasında zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.


2.Satılan ve kargo paketi kabul edilerek kullanılmaya başlanan ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün üretimden kaynaklanan bir hata nedeniyle kullanılamaz durumda olması gerekmektedir.


3.Ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşanmamasına karşın,müşteri hizmet kalitesi politikamız çerçevesinde ürün ambalajı açılmadığı ve kullanılmadığı takdirde, ürün teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade talebi iletilerek bu talep kabul edildikten sonra ürün iade alınabilir. Ürün iade edilirken kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.

Lütfen yaşadığınız her türlü sorunu öncelikle internet sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bize bildiriniz. İlk defa kullandığınız ve kullanışlı olan ürünümüzle ilgili kullanıcıları bilgilendirerek olası bilgi eksiklikleri nedeniyle sorun yaşanması ihtimalini en aza indirmeyi hedeflemekteyiz. Bu kapsamda, ürünün bozuk olduğuna çalışmaz durumda olduğuna kanaat getirmeden önce lütfen size ürün kullanımı konusunda verilen yönergeleri ve başvurmanız durumunda sağlanacak bilgileri eksiksiz olarak kullanarak ürünlerimizi doğru bir şekilde kullanmaya çalışınız.


Bu sitede adı geçen tüm markalar ait oldukları şirketlerin kendi tecilleri altındadır.Sadece ürün uyumluluk listesi içeriğinde bilgi verme amaçlı kullanılmıştır.Ürün fiyatları yanlızca online mağazada geçerlidir, mağaza fiyatları farklılık gösterebilir.Ürün resimleri üretici/ithalatçı firmalardan derlenmektedir.Sayfamızdaki ürün resimlerinden oluşabilecek olumsuzluklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.Ürün stoklarının güncellenmediği durumlarda ürün temininde sıkıntı çekilmesi halinde doğabilecek olumsuzlıklardan firmamız sorumlu tutulamaz.Bu gibi durumlarda ürün alımından önce firmamızı arayarak Bilgi almanızı önemle rica ederiz.

Lütfen aramak istediğiniz ürünü yazıp enter tuşuna basın...